05-806 Komorów, ul. Okrężna 3

O nas

Właścicielka biura - Ewa Marzec


Właścicielka biura - Ewa Marzec - jest absolwentką Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Warszawie oraz Akademii Finansów w Warszawie kierunek finanse i rachunkowość.

Doświadczenie zawodowe zdobywała sukcesywnie poprzez prawie 20-letnią pracę na stanowisku księgowej w międzynarodowej korporacji, a następnie w ramach współpracy z renomowanym, warszawskim biurem rachunkowym.

Swoją wiedzę księgową oraz zdolności interpersonalne poszerzała także poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach. Ukończyła kurs samodzielnej księgowej oraz kurs kadrowo – płacowy, oba prowadzone przez Fundację Rozwoju Rachunkowości w Polsce. Uczęszczała również na szkolenia interpersonalne (zarządzanie zmianą, zarządzanie zespołem), poszerzające wiedzę na temat radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz kierowania pracą zespołu.

W 2010 roku uzyskała Certyfikat Ministerstwa Finansów nr 46822/2010 uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Od 2010 roku jest właścicielką firmy EwTrade zajmującej się prowadzeniem usług księgowych (biuro rachunkowe) oraz handlem krajowym i zagranicznym.

Certyfikat